Оплата та доставка

Доставка та збирання тренажерів по всій території України!
Доставка здійснюється: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 21:00.
Доставка день в день, або на наступний день (при наявності товару на складі).
Час і умови доставки уточнюйте у менеджера

Відмовити покупцеві в обміні, поверненні товару або затримати компенсацію продавець може у випадках:
якщо товар повернений не в оригінальній упаковці;
упаковка істотно пошкоджена;
деформовані пломби на товар
відсутня захисна плівка

Для фізичних осіб:
Товарний чек
Гарантійний талон
Інструкцію по експлуатації російською мовою

Для юридичних осіб:
накладну
Копію свідоцтва про реєстрацію ФОП
Копію свідоцтва про сплату єдиного податку
Копію квитанції про сплату єдиного податку за поточний місяць

Доставка товару по Києву
При доставці в квартири багатоповерхових будинків слід покладатися на придатність ліфта. При наявності пасажирського або вантажного ліфта достатньої місткості, підйом здійснюватися безкоштовно. Якщо ж ліфта немає або він непридатний, оплачується ручного підйому на поверх. Вартість уточнюйте у менеджерів.

Доставка товару по Україні
Перед доставкою висилається рахунок на товар
Проводиться оплата рахунку
Щодо зарахування грошей на розрахунковий рахунок проводиться доставка товару. Ваша покупка буде доставлена ​​протягом 2-х робочих днів однієї з компаній по експрес доставці: «Євро Експрес», «Делівері», «Автолюкс», «Нова Пошта», «Нічний Експрес», «Гюнсел», «САТ», « Інтайм ». Товар доставляється виключно в заводській упаковці. Комплект документації відправляється разом з товаром.

Оплата готівкою
Можлива при доставці товару додому в Києві. Готівковий розрахунок є найзручнішим і найшвидшим способом отримати товар в найкоротший термін. Доставка товару за межі Києва обговорюється з менеджером.

Міжміські транспортні компанії


Нова Пошта (www.novaposhta.com.ua)
«Нова Пошта» - лідер в сфері експрес доставки в Україні. Ця компанія здійснює якісну і своєчасну доставку будь-яких вантажів по всій території України. Її склад налічує 60 філій, в яких працює понад 1300 співробітників. До кожного клієнта «Нова Пошта» застосовує індивідуальний підхід. Користуючись її послугами, ви можете заплатити за доставку товару при його отримання на складі компанії в своєму населеному пункті. При отриманні товару необхідно пред'явити паспорт.

Інтайм (www.intime.ua)
Компанія «Інтайм» здійснює перевезення вантажів по всій Україні протягом 2-х днів. В її послуги входить доставка будь-якого роду вантажів до дверей замовника. Послугами «Інтайм» користуються багато приватних осіб і компанії, в тому числі державні структури.

ЄвроЕкспрес (www.euroexpress.net.ua)
Компанія '' ЄвроЕкспрес '' спеціалізується на перевезенні багажу по всій території України. Доставка здійснюється в найкоротші терміни. Оплата доставки здійснюється при отриманні посилки в офісі компанії. Для отримання необхідно мати номер декларації та документ, що підтверджує вашу особистість. Дата отримання називається заздалегідь.

Нічний Експрес (www.nexpress.com.ua)
Компанія «Нічний Експрес» має філії по всій Україні. Доставку ви оплачуєте тільки при отриманні товару в офісі компанії. Відправлення та отримання товару супроводжуються повідомленням одержувача по телефону або електронній пошті. Забрати посилку можна в будь-який зручний час.

САТ (www.sat.ua)
«САТ» виробляє експрес доставку вантажів вагою від 5 г і 5 т по всій території України. Діяльність компанії охоплює понад 40 населених пунктів. Добре налагоджена логістика компанії дозволяє здійснювати доставку вантажів протягом 1 - 2 календарних днів. Зняття обмеження у вазі посилки дозволяє значно заощадити ваші витрати.

Делівері (www.delivery-auto.com.ua)
«Делівері» - одна з лідируючих компаній з вантажоперевезень. Сфера діяльності компанії охоплює всі регіони України. До філій перевезення здійснюється автомобільним транспортом. Після цього слід кур'єрська доставка. Завдяки досконалій інформаційній системі, ви можете запитати точне місце розташування свого вантажу. Більше 200 000 фізичних осіб та компаній скористалися послугами «Делівері».

Гюнсел (www.gunsel.com.ua)
Дана компанія здійснює доставку вантажів в усі регіони. Вартість доставки ви оплачуєте тільки після отримання посилки. Після відправки товару ви сповіщає про номер рейсу і декларації, а також про терміни доставки. Для отримання посилки необхідно мати паспорт.

Автолюкс (www.autolux.com.ua)
Компанія «Автолюкс» здійснює регулярні автомобільні перевезення багажу. Посилка забирається в офісі компанії в вашому місті. Доставку ви оплачуєте після отримання посилки. Для цього вам необхідно мати паспорт та знати номер декларації (повідомляється при відправці).


Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», кожен клієнт може відмовитися від купленого товару протягом 14 днів з моменту покупки. У 1 частини 9 статті йдеться про те, що "Обмін товару належної якості провадиться, если ВІН НЕ вікорістовувався и если Збережи его товарний вигляд, споживчі Властивості, пломби, ярлики, а такоже Розрахунковий документ, видань спожівачеві разом з проданим товаром".

click fraud detection